MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90(216)573-4014

X
MSDS FORMU

HAKKIMIZDA

Cemkimsan, 1980 yılından beri denizcilik sektörünün bütün kimyasal ihtiyaçlarına yüksek kalite ürünleri, hızlı servisi ve çevre dostu politikaları ile cevap vermektedir.

Tamamı kendi tescilli markası olan ve IMO (International Maritime Organization) onaylı temizlik, bakım ve koruyucu kimyasallarını ISO 9001 : 2008 belgeli fabrikasında üreten Cemkimsan, üretimin her aşamasında yüksek teknoloji ürünü sistemleri, başarısı ispatlanmış hammaddeleri ve 35 yıllık insan kaynağı tecrübesini kullanmaktadır. Güçlü Ar-Ge birimi, ihtiyaca göre özel üretim anlayışı, yurtdışı ve yurtiçindeki alanında yetkin üniversite ve enstitülerle kurduğu ortaklıklar ile ürün geliştirmede sektörüne öncülük etmektedir.

Cemkimsan, müşteri odaklı ve çevre dostu çalışma anlayışı ile ülkemizdeki bütün noktalara aynı gün içinde malzeme temini yapabilmekte ve danışmanlık hizmeti sunabilmektedir.

Ülkemizdeki sayısız tersane, kıtalararası denizcilik firmaları ve gemi tedarik firmaları ile on yılları aşkın süredir çözüm ortaklığı yürüten Cemkimsan’ın başlıca hedefleri: işletmelerin yatırımlarının en yüksek performans ile en uzun süre korunmasını sağlamak, girdi maliyetlerini kaliteden taviz vermeden düşürmek, çevre duyarlılığını birinci öncelik olarak kabul eden bir anlayış içinde üretim ve servis yaparak ülke ekonomisine katkı sağlarken, çevreye verilebilecek zararların önüne geçmektir.


Gemi Kimyasalları

Msds Formu

Su şartlandırma

Bayilik başvuru formu
© Tum Haklari Saklidir 2018 Web Tasarim | Global Medya