MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90(216)573-4014

X
MSDS FORMU

HİZMETLERİMİZ

Gemi Kimyasalları:

Cemkimsan, 35 yıllık tecrübesi ile üretimini yaptığı, IMO (International Maritime Organization) belgeli kimyasalları ile işletmelerin yatırımlarına en yüksek faydayı en ekonomik koşullarda sağlamayı hedefler.

-Gemi Temizlik Kimyasalları ve Gemi Bakım Kimyasalları

-Gemi Elektrik Sistemleri Temizleyicileri

-Gemi Yakıt Katkıları

-Gemi Şartlandırma Kimyasalları

-Gemi Kaplama kimyasalları

-İhtiyaca göre özel üretimler

Su Şartlandırma Sistemleri:

Cemkimsan, suyun işletmelere ve temas ettiği ürünlere verebileceği zararları ve değişiklikleri yok edecek cihaz ve üniteler tasarlar ve kurulumunu gerçekleştirir.

-Ters Ozmos Sistemleri

-Su Yumuşatma Sistemleri

-Deminaralize Cihazları

-Filtrasyon Sistemleri (kum filtresi, karbon cihazı)

-Atık Su Arıtma Sistemleri

-Gemi Atık Su Kimyasalları

-Dozaj pompaları ve Otomasyon Sistemleri

-Su Arıtma Mineralleri (anyonik, katyonik reçine,  aktif karbon, kuvars kum)

-Gemi Membran Koruyucular ve Gemi Membran Temizleyiciler

-Dezenfeksiyon Sistemleri

Isıtma, Soğutma ve Arıtma Üniteleri Şartlandırma Danışmanlığı:

Cemkimsan, denizcilik dünyasının her noktasında, buhar kazanlarının, soğutma kulelerinin, ana makinaların, evaporatörlerin, ters ozmos cihazlarının, her türlü ısıtma, soğutma ve arıtma ünitesinin kimyasal şartlandırması, kullanımı, bakımı konusunda en az maliyetle en yüksek fayda sağlanması için işletmelere danışmanlık hizmetleri verir.

Konusunda sektörünün en deneyimli mühendisleri ile ağır sanayii, üretim tesisleri, iş ve alıveriş merkezlerindeki 35 yıllık şartlandırma tecrübesini denizcilik dünyasının hizmetine sunar.  

Temizlik İşlemleri:

Cemkimsan, Her alandaki, ısıtma ve soğutma amaçlı kullanılan sistemlerde, sıcak su, soğutma suyu, buhar kazanları eşanjör, boiler, su tankları, boru hatları ve radyatörlerde, kireç, kışır, korozyon, taşlaşma ve çamurlaşmanın bertaraf edilmesi için kendi üretimi kimyasalları ve profesyonel saha ekibi ile temizlik işlemleri gerçekleştirir.

Ayrıca yüksek basınçlı su jeti makineleri ve aksesuarlarıyla gemi yüzeyi, gemi karinası ve gemi ambarların temizliğini de yapar.

Bütün temizlik ve bakım işlemlerini sistemlerin mümkün olan en kısa süre devre dışı kalmasına ve en çabuk tam kapasite ile göreve devam etmesine olanak sağlayacak zamanlarda süratle yapar.


Gemi Kimyasalları

Msds Formu

Su şartlandırma

Bayilik başvuru formu
© Tum Haklari Saklidir 2018 Web Tasarim | Global Medya