MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90(216)573-4014

X
MSDS FORMU

Su Şartlandırmayı Çok Ciddiye Alıyoruz.

ISO 9001

ISO 9001

Firmamızın ISO:9001:2008 standartlarına uygun bir kalite yönetim sistemine sahip olduğunu oynaylar sertifikamız

ISO 14001

ISO 14001

Firmamızın çevre yönetim politikalarının ISO standartlarına uygunluğunu onaylar sertifikamız

Helal

Helal

Helal sertifikalı ürünlerimiz, helal üretim noktalarında güvenle kullanılabilir.

NSF

NSF

National Sanitary Foundation onaylı ürünlerimiz içme sularında güvenle kullanılabilir.

ISO 45001

ISO 45001

Firmamızın iş sağlığı ve güvenliği yönetim politikalarının ISO standartlarına uygunluğunu onaylar sertifikamız

NSF-Non food compound

NSF-Non food compound

Gıda üretimi yapan işletmelerin soğutma ve ısıtma sistemlerinde kimyasallarımızın güvenle kullanılabileceğini onaylayan sertifikamız.

Hoşgeldiniz! Cemkimsan Su Şartlandırma Kimyasalları

Cemkimsan, 1980 yılından beri Türkiye ve çevre ülkelerin sanayi sektörlerinin yatırımlarının korunması için yaratıcı çözümleri ve çevre dostu politikaları ile üretim yapmakta, satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

İçme ve Kullanma Suyu
İçme ve Kullanma Suyu

İçme ve kullanım sularında suyun ve suyun bekletildiği depoların temiz olması çok önemlidir. Depoda her zaman taze su kullanıldığından, daha önceden basılmış olan suyun şartlandırılmış bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir. İçme ve kullanım sularında dezenfeksiyon amaçlı ve depolarda kireç ve korozyon önleyici amaçlı kimyasal kullanılmalıdır.

Detay
Biyositler
Biyositler

Biyositler açık ve kapalı devre sistemlerde mikroorganizma, yosun, bakteri gibi sisteme zarar veren oluşumların engellenmesi için kullanılan kimyasallardır. Biyositler bu oluşumların sisteme vermiş olduğu zararı minimuma indirgemektedir. Firmamızca üretilen biyositler her çeşit biyolojik oluşuma çözüm olabilmektedir.

Detay
Buhar Kazanı Kimyasalları, Korozyon İnhibitörleri
Buhar Kazanı Kimyasalları, Korozyon İnhibitörleri

Buhar kazanı kimyasalları buhar kazanlarında oluşan kireç ve korozyon problemlerine karşı önleyici kimyasallardır. Korozyon inhibitörleri olarak da bilinen kimyasallar, sistemlerde sudaki minerallerin kazan çeperlerine yapışmasını ve kimyasal reaksiyon vermesini engellemektedir.

Detay
Kapalı Devre Kimyasalları
Kapalı Devre Kimyasalları

Kapalı devre sistemlerinde korozyon sık rastlanan bir problemdir. Kapalı devre kimyasallarının kullanımı ile bu problemleri aşmak mümkündür. . Kapalı devre kimyasalları kullanımında miktar ve uygulama şekli çok önemlidir ve uzman mühendislerin tavsiye ve yönlendirmeleri ile kullanılmalıdır.

Detay
Antiskalantlar
Antiskalantlar

Antiskalantlar Reverse osmosis cihazlarında membran koruyucu üründür. Membranların tıkanmasını ve kapasite kaybını önler, faydalı kullanım ömrünü uzatır. Firmamızda her özellikte cihaz ve giriş suyu değeri için antiskalant üretilmektedir.

Detay
Sistem Temizlik Kimyasalları, Taş Asitleri
Sistem Temizlik Kimyasalları, Taş Asitleri

Taş asitleri her türlü sistemde oluşan kireç problemini ortadan kaldırmak için kullanılan ürünlerdir. Sistemlerde önce taş asidi ile temizlik yapılır, daha sonra nötralizasyon kimyasalıyla sistem dengeye getirilir.

Detay
Soğutma Kule Kimyasalları
Soğutma Kule Kimyasalları

Soğutma kule kimyasalları açık ve kapalı devre soğutma kulelerinde kireç ve korozyon önleyici ürünlerdir. Soğutma kulelerinin faydalı kullanım ömrünü uzatır ve enerji kayıplarının önüne geçilmesi sağlar. Firmamızda bütün kullanım suyu değerleri ve kule çeşitleri için soğutma kule kimyasalları üretilmektedir.

Detay

sektörden haberler

© Tum Haklari Saklidir 2018 Web Tasarim | Global Medya