MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90(216)573-4014

X
MSDS FORMU

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Cemkimsan, 1980 yılından beri su şartlandırma kimyasalları ve su arıtma sistemleri alanında uzman ekibi, yaratıcı çözümleri ve çevre dostu politikaları ile müşterileri, çalışanları ve çevre için değer yaratmaktadır.

Tamamı kendi tescilli markası olan ürünlerini ISO 9001 : 2008 belgeli fabrikasında üreten Cemkimsan, üretimin her aşamasında yüksek teknoloji ürünü sistemleri, başarısı ispatlanmış hammaddeleri ve 38 yıllık insan kaynağı tecrübesini kullanmaktadır. 

Cemkimsan ısıtma soğutma sistemlerinin işletmelerin devamlılığı için en yüksek risk bölgelerinden biri olduğunun bilincinde olarak ülkemiz ekonomisi içinde sayısız sanayi merkezi, üretim tesisi, iş ve alışveriş merkezi, hastane, üniversite ve otelin içme kullanım sularının, kapalı devre ısıtma-soğutma sistemlerinin, buhar kazanlarının ve soğutma kulelerinin su şartlandırma hizmetini en etkin şekilde sağlamaktadır.

Müşterileri ile kurduğu on yılları aşan çözüm ortaklıklarında başlıca hedefleri: işletme yatırımlarının en yüksek performans ile en uzun süre korunmasını sağlamak, girdi maliyetlerini kaliteden taviz vermeden düşürmek, enerji ve su kayıplarının önüne geçerek hem işletmelere hem de ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır.

Cemkimsan bu hedeflere ulaşmak için her işletmenin kendine has işleyiş yapısını ve risklerini belirler ve bu bilgiler ışığında  ideal şartlandırma programını uygular. Bu kendine özgü ve amaca yönelik program sayesinde 38 yıldır hizmet verdiği bütün kuruluşlar için vazgeçilmez olmuştur.


Gemi Kimyasalları

Msds Formu

Su şartlandırma

Bayilik başvuru formu
© Tum Haklari Saklidir 2018 Web Tasarim | Global Medya