MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90(216)573-4014

X
MSDS FORMU

İçme ve Kullanma Suyu
İçme ve Kullanma Suyu

İçme ve kullanım sularında suyun ve suyun bekletildiği depoların temiz olması çok önemlidir. Depoda her zaman taze su kullanıldığından, daha önceden basılmış olan suyun şartlandırılmış bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir. İçme ve kullanım sularında dezenfeksiyon amaçlı ve depolarda kireç ve korozyon önleyici amaçlı kimyasal kullanılmalıdır.

Detay
Biyositler
Biyositler

Biyositler açık ve kapalı devre sistemlerde mikroorganizma, yosun, bakteri gibi sisteme zarar veren oluşumların engellenmesi için kullanılan kimyasallardır. Biyositler bu oluşumların sisteme vermiş olduğu zararı minimuma indirgemektedir. Firmamızca üretilen biyositler her çeşit biyolojik oluşuma çözüm olabilmektedir.

Detay
Buhar Kazanı Kimyasalları, Korozyon İnhibitörleri
Buhar Kazanı Kimyasalları, Korozyon İnhibitörleri

Buhar kazanı kimyasalları buhar kazanlarında oluşan kireç ve korozyon problemlerine karşı önleyici kimyasallardır. Korozyon inhibitörleri olarak da bilinen kimyasallar, sistemlerde sudaki minerallerin kazan çeperlerine yapışmasını ve kimyasal reaksiyon vermesini engellemektedir.

Detay
Kapalı Devre Kimyasalları
Kapalı Devre Kimyasalları

Kapalı devre sistemlerinde korozyon sık rastlanan bir problemdir. Kapalı devre kimyasallarının kullanımı ile bu problemleri aşmak mümkündür. . Kapalı devre kimyasalları kullanımında miktar ve uygulama şekli çok önemlidir ve uzman mühendislerin tavsiye ve yönlendirmeleri ile kullanılmalıdır.

Detay
Antiskalantlar
Antiskalantlar

Antiskalantlar Reverse osmosis cihazlarında membran koruyucu üründür. Membranların tıkanmasını ve kapasite kaybını önler, faydalı kullanım ömrünü uzatır. Firmamızda her özellikte cihaz ve giriş suyu değeri için antiskalant üretilmektedir.

Detay
Sistem Temizlik Kimyasalları, Taş Asitleri
Sistem Temizlik Kimyasalları, Taş Asitleri

Taş asitleri her türlü sistemde oluşan kireç problemini ortadan kaldırmak için kullanılan ürünlerdir. Sistemlerde önce taş asidi ile temizlik yapılır, daha sonra nötralizasyon kimyasalıyla sistem dengeye getirilir.

Detay
Soğutma Kule Kimyasalları
Soğutma Kule Kimyasalları

Soğutma kule kimyasalları açık ve kapalı devre soğutma kulelerinde kireç ve korozyon önleyici ürünlerdir. Soğutma kulelerinin faydalı kullanım ömrünü uzatır ve enerji kayıplarının önüne geçilmesi sağlar. Firmamızda bütün kullanım suyu değerleri ve kule çeşitleri için soğutma kule kimyasalları üretilmektedir.

Detay
© Tum Haklari Saklidir 2018 Web Tasarim | Global Medya