MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90(216)573-4014

X
MSDS FORMU

ŞARTLANDIRMA İLKELERİ

Su şartlandırma programı oluşturmak uzmanlık, tecrübe ve özen ile mümkündür. CEMKİMSAN, su şartlandırma programını aşağıdaki başarısı kanıtlanmış ilkelere göre oluşturur.

Sistem ile Tanışma:

İşletmenizin çalışma koşulları, kullanılan ısıtma ve soğutma ünitelerin nitelik ve performansları, şartlandırma ile ilgili insan kaynağı, işletmeye su sağlama metotları, suyun kullanım alanları ve işletmenizin kendine özgü ihtiyaçları saptanır. Bu veriler şartlandırma programının oluşturulması için ekibimize ışık tutacaktır.

Analiz Teknikleri / Laboratuvar:

İşletmenizden alınan veriler laboratuvar bilgi havuzumuza aktarılır. Saha mühendislerimiz ve Laboratuvar ekibimiz şartlandırma üretim müdürümüzün de hazır bulunduğu bir toplantı düzenler. Yapılan toplantıda şirketinizden alınan veriler yorumlanır ve hangi analiz yöntemlerinin hangi sıklıkla uygulanacağı kararlaştırılır. Analiz planı oluşturulduktan sonra uzman ekibimiz, ileri teknoloji ürünü ekipmanlar ve yazılımlar ile belirlenen aralıklarda performans takibi yapmayı başlatır.

Şartlandırma Programının Oluşturulması:

Sistem analizinde elde ettiğimiz veriler ışığında işletmenize özel şartlandırma programı (yol haritası) uzman ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır. Kurulması gereken su şartlandırma üniteleri, sistemde ve arıtma ünitelerinde kullanılacak kimyasallar, dozlama oranları ve dozlama yöntemleri tüm detayları ile saptanır. Bu noktada CEMKİMSAN her işletmenin kendi şartlarına uygun, özgün, yaratıcı ve ekonomik çözümler üretir.

İşletmenizin Bilgilendirilmesi / Eğitim:

Konusunda sektörünün en tecrübeli mühendisleri tesisinizde bir eğitim semineri düzenler. Oluşturduğumuz yol haritası işletmenizin yetkililerine ve sorumlularına tanıtılır. Uygulama sırasında; yapılması gerekenler sorumlu personele detaylı şekilde aktarılır. Eğitim bu seminer ile kısıtlı kalmaz, adapte edilen yenilikler ve şartlandırma programında yapılacak geliştirmeler eş zamanlı olarak sorumlu personelle paylaşılır. İşletme gereken konularda kendini yetkin hissedene kadar uygulamalar devam eder.

Uygulama / Ortak Çalışma:

Uygulama esnasında ortak çalışma esastır. Cemkimsan teknik ekibi ile işletmenizin gerekli eğitimleri almış yetkili ekibi planlanmış uygulamaları uyum içerisinde gerçekleştirir.

Sonuç:

Hazırlanan programın uygulamasının takibi ve sistemin uygulamaya nasıl tepki verdiğinin ölçümü CEMKİMSAN tarafından yapılacaktır. Detaylı analizler ve iyileştirme tavsiyeleri belirlenen aralıklarda firmanıza rapor olarak sunulacaktır

Yaklaşık 40 yıllık tecrübe ve bilgimiz ile hazırlayacağımız şartlandırma programının amacı; işletme verimliliklerini artırarak hem Türkiye hem dünyada enerji ve işgücü tasarrufuna katkıda bulunmak, çevreye ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir.


Gemi Kimyasalları

Msds Formu

Su şartlandırma

Bayilik başvuru formu
© Tum Haklari Saklidir 2018 Web Tasarim | Global Medya